Odkryj Ogród
Zwiedzanie ogrodu z edukatorem

Czas trwania: 60 minut

W parku możemy obserwować rytm przyrody. Wiosną zajrzymy do pąków drzew i zachwycimy się nietypowym wyglądem kwiatów roślin wiatropylnych. Im bliżej lata, tym więcej zaobserwujemy form i kształtów kwiatów, które wabią rozmaitych zapylaczy. Dzięki zapyleniu kwiaty przekształcą się w owoce, których bogactwo będziemy odkrywać z końcem lata i jesienią. Zobaczymy także, jak zwierzęta przygotowują się do zimy.


Rezerwacja wycieczek:

  1. Rezerwacji dokonuje się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Należy ją zgłosić przynajmniej na tydzień przed datą proponowanego terminu zajęć.
  2. W ciągu 3 dni roboczych otrzymacie Państwo mailowe potwierdzenie terminu wycieczki.
  3. Następnie osoba dokonująca zapisu wycieczki jest zobowiązana potwierdzić swoje uczestnictwo poprzez wpłatę całej kwoty za zajęcia przelewem na konto Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego nr 73 1160 2202 0000 0000 6084 9724 w terminie do 3 dni przed wycieczką oraz wysłanie potwierdzenia przelewu na adres mailowy: wycieczki@biol.uw.edu.pl
  4. Rezerwacja zajęć oznacza akceptację Regulaminu zajęć edukacyjnych w Ogrodzie Botanicznym UW i Regulaminu Porządkowego OBUW.


Opłaty:

Koszt godzinnej wycieczki wynosi 200 zł dla grup zorganizowanych liczących do 15 osób. Przy większej liczbie uczestników grupa zostanie podzielona na podgrupy liczące do 15 osób, a koszt zajęć pomnożony przez liczbę podgrup.


Inne informacje:

Prosimy o przybycie na zajęcia 10 minut wcześniej w strojach odpowiednich do warunków pogodowych. Grupy, w których znajdują się osoby z niepełnosprawnościami proszone są o zgłoszenie tego faktu przy rejestracji wycieczki, abyśmy mogli odpowiednio przygotować się do potrzeb uczestników.


Szczegółowe informacje dostępne w Regulaminie zajęć edukacyjnych w Ogrodzie Botanicznym UW