Przesadzaj! Pielęgnacja domowych roślin tropikalnych

WAŻNE! Szanowni Państwo, zgodnie z decyzją Rektora Uniwersytetu Warszawskiego jesteśmy zmuszeni ODWOŁAĆ warsztaty.

ZARZĄDZENIE NR 50 REKTORA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO z dnia 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wśród społeczności Uniwersytetu Warszawskiego.

Fikusy, monstery, skrzydłokwiaty, sansewierie, rośliny ananasowate – czy wiesz, z jakiego środowiska pochodzą?
Przyjdź i zdobądź wiedzę na temat ich naturalnego środowiska. Dowiesz się, jakie ma ono wpływ na ich uprawę i co możesz zrobić by Twoje rośliny były możliwie najpiękniejsze i osiągały najbardziej naturalne rozmiary.

Zapraszamy na WARSZTATY z pielęgnacji domowych roślin tropikalnych.

TERMIN: 14 marca 2020, godz. 14:00 - 17:00
MIEJSCE: Szklarnie Ogrodu Botanicznego UW, Al. Ujazdowskie 4
GRUPA: max 12 osób.
KOSZT: 120 zł (przy wpłacie do 5 marca cena promocyjna - 90 zł)

Podczas zajęć dodatkowo dowiesz się, jak i kiedy przesadzać rośliny tropikalne, jaki rodzaj podłoża zastosować i jakie miejsca wybrać dla konkretnej rośliny, by mogła zdrowo rosnąć.

Na koniec każdy z uczestników wybierze dla siebie 1 sadzonkę, posadzi ją, a potem zabierze do domu i będzie mógł cieszyć nią oczy.

Warunkiem udziału w warsztatach jest:

• OPŁATA za warsztaty wniesiona przelewem na konto Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego nr 73 1160 2202 0000 0000 6084 9724 o tytule przelewu: „Przesadzaj”+ imię i nazwisko uczestnika.
  • WYSŁANIE POTWIERDZENIA przelewu na adres mailowy: wycieczki@biol.uw.edu.pl.

Warsztaty poprowadzi Joanna Bogdanowicz, opiekun naszych kolekcji roślin tropikalnych z ponad 30. letnim doświadczeniem!

Ogród Botaniczny zapewnia uczestnikom wszelkie materiały potrzebne do uczestnictwa w zajęciach (sadzonki roślin, doniczki, ziemię, rękawice ochronne)

Każdy uczestnik zajęć poprzez uczestnictwo w zajęciach wyraża zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Warszawski swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia zapisów na niniejsze warsztaty.

REGULAMIN WARSZTATÓW DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH W OGRODZIE BOTANICZNYM UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

1. Każdy uczestnik warsztatów poprzez uczestnictwo w zajęciach wyraża swoją akceptację dla zapisów niniejszego regulaminu oraz na przetwarzanie przez Uniwersytet Warszawski swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia zapisów na niniejsze warsztaty.
  2. Koszt udziału w warsztatach jest opisany na stronie danego wydarzenia.
  3. Warunkiem udziału w warsztatach jest płatność za zajęcia przelewem na konto Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego nr 73 1160 2202 0000 0000 6084 9724 w terminie podanym w stronie oraz wysłanie potwierdzenia przelewu na adres mailowy: wycieczki@biol.uw.edu.pl. Tytuł przelewu powinien zawierać tytuł warsztatów oraz imię i nazwisko uczestnika.
  4. W przypadku rezygnacji z zajęć będzie można otrzymać zwrot kosztów zajęć, jeżeli rezygnację zgłosi się do 3 dni roboczych przed planowanymi zajęciami na adres: wycieczki@biol.uw.edu.pl
  5. Organizator zapewnia uczestnikom wszelkie materiały potrzebne do uczestnictwa w zajęciach, chyba, że jest to opisane inaczej na stronie wydarzenia.