Spacer z dreszczykiem

Choć sezon Detektywistyczny w naszym Ogrodzie już dobiegł końca, to jednak sam temat nie został wyczerpany. Dlatego zimą nadal będziemy wspólnie odkrywać mroczne sekrety natury!
28 i 29 grudnia (w sobotę i w niedzielę) w godzinach 13.00 – 14.00 zapraszamy na ostatni, wyjątkowy, bo wystrzałowy spacer z dreszczykiem!
Porozmawiamy m.in. o tym, co rośliny mają wspólnego z imprezowymi zawrotami głowy albo jak zerwać się rześkim kolejnego dnia? Dowiemy się też, czym wspomagali się ludzie, by intensywnie pracować? Choć nie możemy polecić żadnego z tych sposobów, ciemna strona roślin poleca się na ostatni weekend 2024 roku!

Spotkamy się przy wejściu do szklarni Ogrodu Botanicznego UW (sala konferencyjna). Tu można kupić bilet lub na stronie KUPBILET.pl
Uwaga: Liczba uczestników jest ograniczona. UWAGA! Spacer jest przeznaczony dla młodzieży (15+) i dorosłych.
Spacer trwa około 60 minut.
Nie przyjmujemy wcześniejszych zapisów.
Zapraszamy!
SZKLARNIE w sezonie zimowym dostępne są w weekendy i dni świąteczne w godzinach 10.00 – 15.00. Kasa jest czynna do godz. 14.00. Więcej na ten temat →
Weekendowe spacery z edukatorami przewidziane są dla osób indywidualnych.
Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy specjalną ofertę wycieczek – zainteresowanych prosimy o wiadomość na adres: wycieczki.ogrod@uw.edu.pl