Dla rodzin z dziećmi

W razie pytań napisz do nas

wycieczki.ogrod@uw.edu.pl

Zajęcia dla rodzin z dziećmi prowadzone są przez naszych edukatorów pod czujnym okiem zespołu Pracowni Edukacji. Sposób prowadzenia zajęć dopasowany jest do wieku najmłodszych uczestników.

Dla rodziców i dzieci przygotowaliśmy zajęcia warsztatowe wg kilku scenariuszy, m.in.: „Odkryj ogród”, „Kwiaty i zapylacze” oraz „Ptaki i krzaki”. Można je zamówić w dogodnym dla Państwa terminie, korzystając z formularza zapisów, który dostępny jest pod opisem każdych zajęć lub kontaktując się mailowo na adres: wycieczki.ogrod@uw.edu.pl
Koszt godzinnych zajęć w grupie do 15 osób wynosi 300 zł brutto (w języku angielskim: 600 zł brutto). Przy większej liczbie uczestników grupa zostanie podzielona na podgrupy liczące do 15 osób, a koszt zajęć pomnożony przez liczbę podgrup.

Zajęcia należy zarezerwować najpóźniej z tygodniowym wyprzedzeniem.

Płatności za zajęcia należy dokonać przelewem na konto Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego

nr 73 1160 2202 0000 0000 6084 9724 najpóźniej 7 dni przed planowanymi zajęciami. Przy zgłoszeniu należy przekazać wyraźną deklarację, czy potrzebują Państwo faktury VAT oraz podać niezbędne dane do jej wystawienia.

Ogród Botaniczny
Uniwersytetu Warszawskiego

Aleje Ujazdowskie 4
00-478 Warszawa

W dniach 8-21 lipca sekretariat OBUW będzie nieczynny z powodu urlopu. Ewentualne sprawy prosimy zgłaszać mailowo na adres ogrod@uw.edu.pl

Ogród
Oaza przyrody w wielkim mieście

Ogród jest czynny CODZIENNIE
w godz. 10.00 – 20.00.
Otwarta jest tylko KASA nr 2 (od strony Al. Ujazdowskich) do godz. 19.00
(maj – sierpień)

Szklarnie
Tropikalny las w centrum Warszawy

Od 8 lipca
(przez ok. 1 miesiąc)
z powodu budowy przyłącza CO
szklarnie są NIECZYNNE.
Zapraszamy do Ogrodu!
Instytucje wspierające

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.