Plener malarski dla dzieci i młodzieży – Śniadanie na Trawie – nabór już jest zamknięty


21 czerwca, w niedzielę w godz. 10.00 – 13.00 – zapraszamy wszystkich młodych artystów w wieku 7–18 lat do udziału w wyjątkowym Plenerze Malarskim „Spotkanie z latem” w Ogrodzie Botanicznym UW. Wydarzenie ma charakter konkursowy – będą nagrody, wernisaż jesienna wystawa w Ogrodzie!
NAGRODY
Wszystkie zgłoszone prace wezmą udział w konkursie. Dla każdej z kategorii wiekowej (7-10 lat, 11-14 lat i 15-18 lat) przewidziane są nagrody rzeczowe:
I MIEJSCE – nagrody o wartości 400 zł
II MIEJSCE – nagrody o wartości 250 zł
III MIEJSCE – nagrody o wartości 150 zł
Sponsorem głównym nagród jest firma Paper Concept
Dodatkowo nagrodę specjalną w wys. 1000 zł ufundowała Pani Marzena Seweryniak – dyrektor zarządzająca Lumagica Warszawa.
ZGŁOSZENIA
Nabór już się zakończył.
W dniu pleneru nie ma możliwości zapisu.
Zapisy przyjmujemy do momentu osiągnięcia limitu 100 uczestników.

WYSTAWA

Wernisaż wystawy odbędzie się 12 września w sobotę o godz. 12:00 w Parku Ogrodu na Dziale Pnączy.
Nastąpi uroczyste rozdanie nagród oraz otwarcie wystawy nagrodzonych i wyróżnionych prac. Wystawa będzie prezentowana w Ogrodzie do końca października!
Do zobaczenia w Ogrodzie!

Nabór już się zakończył.
W dniu pleneru nie ma możliwości zapisu.
Zapisy przyjmowaliśmy do momentu osiągnięcia limitu 100 uczestników.
________
𝗣𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿𝘇𝘆 𝘄𝘆𝗱𝗮𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮

Wydarzenie jest współfinansowane przez miasto stołeczne Warszawa, a odbył się także dzięki wsparciu naszych partnerów, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w rozwój młodych twórców i edukację artystyczną!
➤ Sponsor główny nagród: paperconcept.pl
➤ Partner wydarzenia: Lumagica.pl
➤ Patroni Medialni: jedynka.polskieradio.pl & CzasDzieci.pl
Patron medialny

Patron medialny



