Plener malarski dla dzieci i młodzieży - Śniadanie na Trawie - nabór już jest zamknięty - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego

Plener malarski dla dzieci i młodzieży – Śniadanie na Trawie – nabór już jest zamknięty

21 czerwca, w niedzielę w godz. 10.00 – 13.00 – zapraszamy wszystkich młodych artystów w wieku 7–18 lat do udziału w wyjątkowym Plenerze Malarskim „Spotkanie z latem” w Ogrodzie Botanicznym UW. Wydarzenie ma charakter konkursowy – będą nagrody, wernisaż jesienna wystawa w Ogrodzie! 

NAGRODY

Wszystkie zgłoszone prace wezmą udział w konkursie. Dla każdej z kategorii wiekowej (7-10 lat, 11-14 lat i 15-18 lat) przewidziane są nagrody rzeczowe:

I MIEJSCE – nagrody o wartości 400 zł
II MIEJSCE – nagrody o wartości 250 zł
III MIEJSCE – nagrody o wartości 150 zł

Sponsorem głównym nagród jest firma Paper Concept

Dodatkowo nagrodę specjalną w wys. 1000 zł ufundowała Pani Marzena Seweryniak – dyrektor zarządzająca Lumagica Warszawa.

ZGŁOSZENIA

Nabór już się zakończył.
W dniu pleneru nie ma możliwości zapisu.
Zapisy przyjmujemy do momentu osiągnięcia limitu 100 uczestników.



WYSTAWA

Wernisaż wystawy odbędzie się 12 września w sobotę o godz. 12:00 w Parku Ogrodu na Dziale Pnączy. 

Nastąpi uroczyste rozdanie nagród oraz otwarcie wystawy nagrodzonych i wyróżnionych prac. Wystawa będzie prezentowana w Ogrodzie do końca października!

Do zobaczenia w Ogrodzie!

Nabór już się zakończył.
W dniu pleneru nie ma możliwości zapisu.
Zapisy przyjmowaliśmy do momentu osiągnięcia limitu 100 uczestników.


________

𝗣𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿𝘇𝘆 𝘄𝘆𝗱𝗮𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮

Wydarzenie jest współfinansowane przez miasto stołeczne Warszawa, a odbył się także dzięki wsparciu naszych partnerów, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w rozwój młodych twórców i edukację artystyczną!

➤ Sponsor główny nagród: paperconcept.pl
➤ Partner wydarzenia: Lumagica.pl
➤ Patroni Medialni: jedynka.polskieradio.pl & CzasDzieci.pl

Sponsor główny

Partner wydarzenia






Patron medialny











Patron medialny










Ogród Botaniczny UW

Zielona oaza w sercu wielkiego miasta!

Do końca sierpnia Ogród jest dostępny codziennie i w dni świąteczne w godzinach 10.00 – 20.00
Kasy są czynne do godz. 19.00. Ostatnie wejście do szklarni o godz. 19.20. W poniedziałki szklarnie są nieczynne.


W każdą sobotę i niedzielę o godz. 13.00
zapraszamy na spacery z edukatorami w ramach biletu wstępu do Ogrodu!

Cztery szklarnie Ogrodu Botanicznego UW

Tropiki w centrum Warszawy!

Zapraszamy do Palmiarni oraz szklarni tropikalnej i subtropikalnej! (z powodów technicznych oranżeria jest zamknięta dla zwiedzających do odwołania)
Dostępne są od WTORKU do NIEDZIELI w godzinach dostępności Ogrodu: 10.00 – 20.00 (ostatnie wejście o godz. 19.20).


Zajęcia z edukatorami dla grup zorganizowanych
ZAPISY → wycieczki.ogrod@uw.edu.pl
Realizowane projekty z Funduszy Europejskich
Projekty dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego: Botaniczne Archiwalia - etap IV: umowa nr 02972/23/FPK/DMiSK, wysokość dotacji na rok 2023: 43 890 zł Botaniczne Archiwalia - etap IV: umowa nr 113096/25/FPK/DMiSK, wysokość dotacji na lata 2025–2027: 335 800 zł.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.