Spacer fotograficzny z Jarosławem Delugą

Zapraszamy na spacer fotograficzny w Ogrodzie, najbliższy termin to 6 lipca, w sobotę o godz. 16.00.

W przyrodzie – lato już w pełni, różanka i dział ozdobny wabią zapachami i kolorami. Podczas najbliższego fotograficznego spaceru z Jarosławem Delugą – będziemy chwytać w kadry te ogrodowe piękności w pełnej krasie barw.

Wydaje się, że w podziwianiu natury kolor jest nieodzowny, ale okazuje się też, że rośliny na zdjęciach czarno-białych mogą wyglądać równie imponująco jak w kolorze. Pozbawione kolorowej dekoracji, odsłaniają niezwykłe formy, skomplikowaną budowę, światłocień i … tajemnicę natury.

Jak zawsze porozmawiamy o kompozycji obrazu i kadrowaniu, o naświetleniu kadru oraz wykorzystaniu światła zastanego. Na spotkanie zapraszamy z własnym aparatem fotograficznym. Jeśli jeszcze go nie macie, przynieście swoje smartfony! Chętnie też podpowiemy, jaki aparat sprawdzi się do Waszych potrzeb.

Udział w spacerze jest możliwy po zakupieniu biletu wstępu do Ogrodu i odebraniu specjalnej wejściówki w KASIE nr 1 (od strony Obserwatorium). Liczba miejsc jest ograniczona (12 osób). Warsztaty trwają ok. 1,5 godziny. 

Spacer fotograficzny poprowadzi doświadczony fotograf – Jarosław Deluga (PhotoWalk), który pokaże Wam, jak zatrzymać w kadrze piękno przyrody. Jego prace możecie oglądać na wystawie zaprezentowanej na ogrodzeniu Ogrodu Botanicznego w Alejach Ujazdowskich 4.

Zapraszamy!

Ogród Botaniczny
Uniwersytetu Warszawskiego

Aleje Ujazdowskie 4
00-478 Warszawa

Ogród
Oaza przyrody w wielkim mieście

Ogród jest czynny
codziennie
w godz. 10.00 – 20.00
KASY są czynne do godz. 19.00
(maj-sierpień)

Szklarnie
Tropikalny las w centrum Warszawy

Szklarnie są czynne
od wtorku do niedzieli
w godz. 10.00 – 20.00
KASY są czynne do godz. 19.00
(maj-sierpień)
Instytucje wspierające

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.