PRACA w Ogrodzie | asystent naukowo-techniczny

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego, instytucja naukowo-edukacyjna o ponad dwusetletniej tradycji, mieszcząca się w historycznym centrum Warszawy, poszukuje asystenta/tki naukowo-technicznego/ej na STANOWISKO – specjalista badawczo-techniczny.

KOMPETENCJE

  • Wykształcenie wyższe (kierunki przyrodnicze)
  • Prawo jazdy
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Umiejętność organizacji pracy swojej i innych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej i/lub terenowej (w tym gotowość do kilkudniowych wyjazdów terenowych krajowych i zagranicznych)
  • Proaktywne podejście do powierzonych zadań
  • Gotowość do okazjonalnej pracy w niestandardowych godzinach
  • Doświadczenie dydaktyczne (mile widziane)
  • Doświadczenie w procedurach przetargowych (mile widziane)
  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji projektowych (mile widziane)

OBOWIĄZKI

  • opieka nad laboratorium i szklarniowym boksem badawczym (m.in. aprowizacja,
  • organizacja serwisu urządzeń, wprowadzanie użytkowników i zaznajamianie ich z
  • obowiązującymi procedurami)
  • pomoc techniczna w prowadzeniu badań naukowych (laboratoryjnych i terenowych)
  • przygotowywanie materiałów do procedur przetargowych na usługi i materiały badawcze
  • wsparcie zespołu naukowego w przygotowywaniu dokumentacji projektowych (m.in. do NCN czy NCBIR)
  • obsługa techniczna zajęć dydaktycznych oraz wsparcie przy projektowaniu materiałów dydaktycznych

OFERUJEMY

Bezterminową umowę o pracę (po okresie próbnym) w elastycznych godzinach, w jednym z najpiękniejszych zakątków Warszawy, pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole naukowym zajmującym się biologią ewolucyjną roślin i grzybów oraz interakcjami ekologicznymi organizmów, dostęp do pakietów socjalnych i szkoleniowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Wynagrodzenie brutto (w zależności od udokumentowanego stażu pracy):
5500 – 6500 PLN (+ trzynastka, bonusy świąteczne, urlopowe etc.).

Praca na tym stanowisku będzie możliwa od 1 kwietnia 2024 r.

Na zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny oraz klauzulę RODO czekamy do 18 lutego 2024 r. pod adresem ogrod@biol.uw.edu.pl z dopiskiem „Asystent techniczny”.

Klauzulę RODO można znaleźć pod LINKIEM.

Ogród Botaniczny
Uniwersytetu Warszawskiego

Aleje Ujazdowskie 4
00-478 Warszawa

Ogród
Oaza przyrody w wielkim mieście

Ogród jest czynny
codziennie
w godz. 10.00 – 20.00
KASY są czynne do godz. 19.00
(maj-sierpień)

Szklarnie
Tropikalny las w centrum Warszawy

Szklarnie są czynne
od wtorku do niedzieli
Instytucje wspierające