Czerwcowy spacer fotograficzny

W przyrodzie – lato już w pełni, różanka i dział ozdobny wabią zapachami i kolorami. Podczas najbliższego fotograficznego spaceru z Jarosławem Delugą – będziemy chwytać w kadry te ogrodowe piękności w pełnej krasie barw, ale spróbujemy również czegoś nowego – natury w czerni i bieli!

Wydaje się, że w podziwianiu natury kolor jest nieodzowny, ale okazuje się, że rośliny na zdjęciach czarno-białych mogą wyglądać równie imponująco jak w kolorze. Pozbawione kolorowej dekoracji, odsłaniają niezwykłe formy, skomplikowaną budowę, światłocień i … tajemnicę natury.

Spacer poprowadzi doświadczony fotograf – Jarosław Deluga (PhotoWalk), który pokaże Wam, jak zatrzymać w kadrze piękno przyrody. Fotografie Jarosława Delugi możecie podziwiać na wystawie prezentowanej na ogrodzeniu Ogrodu Botanicznego UW, tuż przy wejściu.

Udział w spacerze fotograficznym możliwy po zakupieniu biletu do Ogrodu i odebraniu specjalnej wejściówki w KASIE nr 1 (od strony Obserwatorium). Liczba miejsc jest ograniczona do max. 12. 
Warsztaty potrwają ok. 1,5 godziny. 

Terminy kolejnych warsztatów:

  • 6 lipca godz. 16.00
  • 3 sierpnia godz. 16.00 
  • 28 września godz. 10.00 
  • 19 października godz. 10.00 
  • 9 października godz. 10.00 (w szklarni)


Zapraszamy serdecznie!

Ogród Botaniczny
Uniwersytetu Warszawskiego

Aleje Ujazdowskie 4
00-478 Warszawa

Ogród
Oaza przyrody w wielkim mieście

Ogród jest czynny
codziennie
w godz. 10.00 – 20.00
KASY są czynne do godz. 19.00
(maj-sierpień)

Szklarnie
Tropikalny las w centrum Warszawy

Szklarnie są czynne
od wtorku do niedzieli
w godz. 10.00 – 20.00
KASY są czynne do godz. 19.00
(maj-sierpień)
Instytucje wspierające

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.